Brīvības iela 2c, Jēkabpils, Jēkabpils novads LV-5201 Pirmdiena - Piektdiena 08:00 - 17:00, Pusdienu pārtraukums: 12:00 - 13:00
SIA ”Ošukalns celtniecība”

Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

SIA „Ošukalns celtniecība” ir stabils uzņēmums ar augstu kvalitāti un izaugsmes iespējām. Savu darbību uzsākām 2003. gadā, kad tika izveidots jauns un neliels būvniecības uzņēmums tikai vienas celtnieku brigādes sastāvā.

Šobrīd saviem sadarbības partneriem spējam piedāvāt visaptverošu pakalpojumu klāstu un esam viens no vadošajiem daudznozaru uzņēmumiem Jēkabpils novadā, kas specializējas būvniecības, enerģētikas, metālapstrādes un skārdniecības nozarēs. Mūsu komandu veido vairāk kā 100 darbinieki– pieredzējuši būvnieki, elektromontieri, skārdnieki, metinātāji, būvdarbu vadītāji, projektu vadītāji, tāmētāji, administratīvais personāls un citi profesionāļi.

Uzskatām ka mūsu uzņēmuma vērtība ir pieredzes bagātie darbinieki un neatlaidība, kas ļauj realizēt visgrūtākos uzdevumus un sasniegt nospraustos mērķus. No Jūsu velmēm un idejām, mēs spējam sasniegt savus mērķus.

Šogad mūsu uzņēmums atzīmēs tā pastāvēšanas 20. gadadienu un esam patiesi lepni ar pēdējo gadu sasniegumiem, priecājamies strādāt un augt kopā ar saviem darbiniekiem un partneriem!